Aktualności firm członkowskich

Agnieszka Mazur szefem marketingu w firmie Wiśniowski

By 24 marca 2021 No Comments

Zmiany personalne w firmie Wiśniowski. Do zespołu dołącza Agnieszka Mazur, która objęła nowo utworzoną funkcję Dyrektora Zarządzającego Marketingiem Globalnym.

Agnieszka Mazur odpowiadać  będzie za wdrożenie oraz realizację strategii marki WIŚNIOWSKI na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych.

Agnieszka posiada ponad 15-letnie doświadczenie, zdobywane w takich firmach jak Cersanit (właściciel marek Cersanit oraz Opoczno) oraz CRH (Cement Roadstone Holding) koncern o zasięgu globalnym produkujący całą gamę materiałów budowlanych, zatrudniający ponad 85 000 osób w 3600 lokalizacjach na całym świecie. Koncentruje się na holistycznym podejściu do marketingu, począwszy od strategii cyfrowej i nowych technologii, poprzez insight konsumencki, aż po rozwijanie najbardziej skutecznych narzędzi wsparcia sprzedaży.

Jak sama podkreśla: Po piętnastu latach pracy w branży budowlanej, staje przed kolejnym wyzwaniem, które jest jednocześnie ogromną motywacją. Praca dla marki Wiśniowski, lidera produkcji bram, okien, drzwi i ogrodzeń pozwala na wykorzystanie doświadczenia oraz daje ogromne możliwości dalszego rozwoju.

Nawiązanie współpracy z Agnieszką Mazur jest ważnym krokiem w realizowaniu globalnej strategii firmy WIŚNIOWSKI. Doświadczenie nowej Dyrektor Zarządzającej z pewnością wesprze rozwój marki, która już dziś może pochwalić się posiadaniem ponad 2500 punktów handlowych w całej Europie.

 

ŹRÓDŁO: Wiśniowski