Aktualności firm członkowskich

PORTA sponsorem tytularnym rywalizacji mistrzowskiej w triathlonie

By 12 marca 2021 No Comments

26.06.2021 r odbędą się I Mistrzostwa Polski w Triathlonie Branży Budowlanej i Developerskiej. Marka PORTA DRZWI została sponsorem tytularnym zawodów.

Już za cztery miesiące, 26 czerwca w Kurzętniku (warmińsko-mazurskie), zorganizowane zostaną po raz pierwszy mistrzowskie zawody triathlonowe branży budowanej. Organizatorami wydarzenia jest Jakub Czaja, reprezentant Polski w biegach na Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata i Europy i Tomasz Galiński, wielki pasjonat triathlonu oraz gmina Kurzętnik.
Wszystkie zawody Triathlon Kurzętnik 2021 odbywać się będą w ramach zmagań w kategoriach OPEN i wiekowych, na dwóch dystansach: 1/8 i 1/4 IM.
Sponsorem tytularnym zawodów została marka PORTA DRZWI. Patronat nad wydarzeniem objął Polski Związek Firm Developerskich, Polskie Stowarzyszenie Dekarzy oraz Związek Polskie Okna i Drzwi.

Nasza firma od wielu lat wspiera i inicjuje aktywności sportowe, które integrują naszych pracowników oraz sieć naszych partnerów biznesowych. PORTA SAILING TEAM rywalizuje m.in. w mistrzostwach Polski, w żeglarskiej klasie omega. Ponadto, razem z naszymi największymi dealerami, od kilku lat startujemy w branżowych mistrzostwach Polski w żeglarstwie morskim, które odbywają się w Chorwacji. Doceniamy ogromną wartość relacji, nawiązanych podczas rywalizacji sportowej. Widzimy, jak przekładają się później na wspólne sukcesy biznesowe. Dlatego działamy też aktywnie w innych obszarach. Członkowie PORTA ACTIVE TEAM grają w piłkę, biegają, jeżdżą na rowerach i uprawiają triathlon. Sam od wielu lat jestem mocno „wkręcony” w pływanie, jeżdżenie na rowerze i bieganie, więc oczywiście będę walczył w mistrzostwach branżowych w triathlonie. Zachęcam wszystkich do udziału. Wspólnie z organizatorami przewidujemy sporo atrakcji.-Jacek Woźniak, Dyrektor Sprzedaży

W I Mistrzostwach Polski w Triathlonie Branży Budowlanej i Developerskiej może wziąć każdy, kto zawodowo związany jest z branżą budowlaną lub developerską. Zawodnicy po raz pierwszy będą mieć szansę uzyskać tytuł Branżowego Mistrza Polski w triathlonie.
ŹRÓDŁO: Porta Drzwi