Aktualności firm członkowskich

System MOREVIEW po raz drugi zwycięzcą rankingu DEBESTO.COM

By 11 marca 2021 No Comments

Już po raz drugi broker stolarki otworowej debesto.com opublikował ranking aluminiowych, panoramicznych okien przesuwnych. Organizatorzy w swoim zestawieniu analizowali systemy bezramowe, które są dostępne w ich ofercie i gotowe do montażu. Tak jak poprzednio produkty porównywano w czterech kategoriach: najniższa cena, najwyższa jakość, najlepszy stosunek jakości do ceny dla konstrukcji sterowanych manualnie oraz dla konstrukcji sterowanych automatycznie.

W dwóch pierwszych kategoriach bezkonkurencyjny okazał się system Moreview od Yawal S.A., co automatycznie przełożyło się na uzyskanie pierwszego miejsca także w przypadku porównania stosunku jakości do ceny. W przypadku konstrukcji z napędem automatycznym system Moreview również zajął miejsce na podium, ustępując pola tylko jednemu rozwiązaniu oferowanemu przez innego systemodawcę.

W jakim celu organizowany jest ranking, czym kierują się jego twórcy opowiada właściciel debesto.com – Wojciech Stanowski.

Yawal: W jakim celu debesto.com przygotowuje tego typu rankingi?

Wojciech Stanowski: Głównym celem organizowanych przez nas zestawień jest ułatwienie klientom procesu podejmowania optymalnych dla nich decyzji zakupowych. Jednocześnie takie działania pomagają nam w ujednoliceniu i zagregowaniu know-how debesto w zakresie dostępnych w naszej sprzedaży systemów. Swoje rekomendacje podpieramy konkretnymi liczbami i setkami godzin analiz widocznych właśnie w formie rankingów.

Y: Co oprócz swojej własnej opinii bierzecie pod uwagę podczas tworzenia zestawień?

W.S.: Oceniamy cały szereg aspektów technicznych, takich jak: maksymalna grubość szklenia, stosowany system jezdny, próg i jego głębokość, szerokość słupka środkowego czy poziom izolacyjności termicznej – Uw. Jako wisienkę na torcie dodajemy nasze brokerskie doświadczenie i opinie prefabrykatorów w zakresie oceny jakości i ceny gotowego produktu schodzącego z linii produkcyjnych naszych dostawców.

Y: Moreview w 3 na 4 kategoriach uzyskał najwyższą lokatę. Dlaczego według debesto.com jest to najlepszy bezramowy system przesuwny?

W.S.: Odpowiedź na to pytanie wynika bezpośrednio z dwóch edycji naszego rankingu. System jest kompletny, nowoczesny, łączy zalety kilku konkurencyjnych rozwiązań a w dodatku jest oferowany w atrakcyjnej cenie. Podkreślę, że jest najlepszy w 3 kategoriach. Życzę, aby Yawal powalczył równie mocno o czwartą kategorię!

ŹRÓDŁO: Yawal