Aktualności POID

Witamy kolejną firmę członkowską – Glassolutions Saint-Gobain

By 8 lutego 2021 No Comments

Miło nam ponownie powitać w szeregach Związku Polskie Okna i Drzwi  firmę Glassolutions, która nie licząc  krótkiej przerwy funkcjonuje w strukturach POiD od ponad 10 lat.    

Glassolutions wchodzi w skład globalnej Grupy Saint-Gobain i dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań oraz nowoczesnych produktów z zakresu szkła dla architektury i budownictwa, sektora produkującego okna i drzwi.

Glassolutions łączy tradycję i sprawdzone rozwiązania z najnowszą technologią, koncentrując się na kluczowych czynnikach: fachowej wiedzy, niezawodności i innowacyjności. Produkty GLASSOLUTIONS są rozwijane w oparciu o badania silnych centr rozwojowych Saint-Gobain oraz pracę zespołów w sześciu zakładach produkcyjnych w Polsce. Działania Glassolutions koncentrują się na zapewnieniu klientom wartości dodanej poprzez dostęp do innowacyjnych produktów, wartościowego serwisu oraz aktywną promocję rozwiązań wśród klientów ostatecznych i architektów.

Misją firmy  jest dostarczanie komfortu, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia w każdym budynku, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Celem nadrzędnym Grupy Saint- Gobain jest „Making the world a better home”

ŹRÓDŁO: Glassolutions Saint-Gobain