Aktualności firm członkowskich

Porta LOFT w finale konkursu Dobry Wzór

By 2 listopada 2020 No Comments

Komisja Ekspertów zakwalifikowała kolekcję Porta LOFT do finału 27 edycji konkursu Dobry Wzór. Drzwi zostaną zaprezentowane na wystawie w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, w nielicznym gronie najlepiej zaprojektowanych produktów w Polsce.

Drzwi Porta LOFT znalazły się w finale konkursu Dobry Wzór 2020 w kategorii Dom. To dla nas niezwykłe wyróżnienie i nagroda za wysiłek, który wkładamy, by tworzyć z naszymi klientami piękne, dobrze zaprojektowane wnętrza.
Najpiękniejsze wnętrza to takie, które zaskakują nieoczywistymi zestawieniami. Kolekcję Porta LOFT wyróżnia odważne połączenie czarnej ościeżnicy z pięknym odcieniem drewna na powierzchni skrzydła. Charakterystyczną cechą  kolekcji jest czarne wykończenie krawędzi skrzydeł, po ich całym obwodzie. Efektowne czarne akcesoria – klamka i zawiasy – dodatkowo podkreślą nowoczesny klimat wnętrza. Popularna wśród projektantów kolekcja drzwi dostępna jest w wersji Black i White – z białą ościeżnicą, obrzeżem i okuciami.
Konkurs Dobry Wzór to pierwszy w Polsce program promocyjny, który wyszukuje i nagradza polskie wyroby, odznaczające się wysokim poziomem wzornictwa. I edycja konkursu odbyła się w 1993 i obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawanych w środowisku projektantów i architektów. Zwieńczeniem 27 edycji konkursu będzie wyłonienie zwycięzców, którzy ogłoszeni zostaną 29 października 2020r. podczas uroczystej Gali w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.