Aktualności POID

Związek Polskie Okna i Drzwi Partnerem merytorycznym cyklu seminariów Aluprof

By 14 października 2020 8 marca, 2021 No Comments

Związek Polskie Okna i Drzwi został Partnerem seminariów z cyklu ALU-EDUKATOR, organizowanych przez firmę Aluprof. Tegoroczne spotkania odbędą się online w formie webinariów tematycznych. Specjalistyczną wiedzę w zakresie montażu stolarki budowlanej oraz założenia kampanii, „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”, której inicjatorem jest POiD, przedstawią związkowi eksperci.

Tegoroczna jesień stoi pod znakiem szkoleń online. I taki charakter mają również spotkania w ramach szkoleń z cyklu Alu-Edukator, organizowanych przez firmę Aluprof. W najbliższy czwartek, 15 października w spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Związku POiD.

Prezentacja prowadzona przez Pawła Wróblewskiego, dyrektora zarządzającego w Związku POiD, poświęcona będzie założeniom ogólnopolskiej kampanii  „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”, dzięki której konsumenci poznają zalety termomodernizacji, a także uzyskają wiedzę na temat programu rządowego „Czyste Powietrze”, w ramach którego otrzymać można dotacje na wymianę stolarki otworowej.

W drugiej części, Augustyn Zioło – doradca ds. technicznych i szkoleniowych w Związku POiD, podzieli się z uczestnikami wiedzą z zakresu podstawowego systemu montażu stolarki budowlanej oraz przedstawi zasady i wymagania jakie powinien spełniać producent czy dostawca stolarki.

Zapraszamy do rejestracji na szkolenia:  https://bit.ly/3jPO81j