Aktualności firm członkowskich

Deceuninck z wyróżnieniem w rankingu Budowlana Marka Roku 2020

By 7 października 2020 No Comments

1 października ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2020. Deceuninck został wyróżniony w kategorii profile okienne PCV. Ranking został utworzony na podstawie badania zrealizowanego wśród kliku tysięcy firm wykonawczych z całej Polski.

„Ranking ASM weryfikuje jakość produktów w oczach fachowców. Tym bardziej cieszymy się z wyróżnienia, które pokazuje, że nasza marka jest doceniana w branży dostawców systemów okiennych i drzwiowych PCV. To kolejny sukces, którym w tym roku możemy się pochwalić. Każdy przyznany tytuł, wyróżnienie, mobilizują nas i satysfakcjonują” – mówi Monika Hybza z Deceuninck Polska.

Wieloletnia tradycja Rankingu Budowlana Marka Roku pozwoliła na wyłonienie 45. kategorii będących odpowiedzią na pojawiające się na rynku produkty budowlane. Stały rozwój przyświecający idei BMR, a także pojawiające się w branży nowości produktowe skłaniają ASM do odpowiadania na potrzeby rynku – a tym samym poszerzanie ram badanych kategorii produktowych.

„Nieustannie wsłuchujemy się w wymagania sektora budowlanego i na bieżąco śledzimy jego poczynania. Sugestie w zakresie nowych kategorii pozwalają nam budować wyczerpujący kanon rzetelnie weryfikowanych kategorii rankingowych.” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie rankingu, gdzie znajduje się wiele inspirujących informacji na temat produktów i sytuacji branży budowlanej w Polsce.

Źródło:

http://www.rankingmarekbudowlanych.pl/