Aktualności POID

Związek Polskie Okna i Drzwi uruchamia fanpage na Facebooku

By 28 września 2020 No Comments

Związek Polskie Okna i Drzwi uruchomił swój fanpage na platformie Facebook. To kolejna aktywność POiD w socialmedich. Związek działa w tym zakresie na platformie LinkedIn oraz na Facebooku w ramach projektów takich jak Dobry Montaż oraz jego nowej odsłonie Wymień Stolarkę + Dobry Montaż. Swój profil pod banderą POiD posiada również brand hero Związku – Edmont Dobry Monter.

Media społecznościowe są dziś niezastąpionym narzędziem ułatwiającym dotarcie z różnego typu informacjami do jak największej liczby odbiorców. To arena do wymiany spostrzeżeń, czy wymiany poglądów między użytkownikami, a co najważniejsze dociera do odbiorców w sposób natychmiastowy. Do tej pory POiD wykorzystywał media społecznościowe w celach promocji branżowych projektów społecznych, nowy profil ma stanowić platformę informacji o działalności statutowej POiD.

Chcemy korzystać ze wszystkich możliwych narzędzi by jak najszybciej trafiać do grupy zainteresowanych życiem branży. Facebook obok możliwości budowania zasięgów oferuje również sporą różnorodność udostępnianych narzędzi, które pozwolą nam angażować odbiorców w dialog w kwestiach ważnych nie tylko dla członków naszej organizacji ale również całej branży. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu, niech to będzie narzędzie dla nas wszystkich – mówi Paweł Wróblewski, dyrektor zarządzający w Związku Polskie Okna i Drzwi.

Oficjalny profil POiD na Facebooku:
https://www.facebook.com/POiDstolarkabudowlana