Aktualności firm członkowskich

PORTA SAILING TEAM wypływa na szerokie wody

By 16 września 2020 No Comments

Wystartowała XIII edycja regat branży budowlanej w Chorwacji. PORTA SAILING TEAM w mocnym składzie 7 załóg powalczy we wszystkich klasach regatowych.

PORTA SAILING TEAM po raz kolejny bierze udział w Otwartych Regatach Branży Budowlanej w Chorwacji, od tego roku organizowanych pod nową nazwą Regatta Business Poland. Wśród 33 zgłoszonych załóg aż 7 popłynie pod flagą PORTA DRZWI, w tym debiutuje załoga PORTA SAILING TEAM Rumunia.
W składzie załóg PORTA SAILING TEAM są zarówno pracownicy PORTA, jak i partnerzy biznesowi spółki. Wierzymy, że wspólne sportowe zmagania pomogą nam jeszcze efektywniej wspólnie prowadzić biznes i skutecznie mierzyć się z wyzwaniami, jakie czekają w najbliższym czasie branżę budowlaną.

Wartości kojarzone z żeglarstwem są bliskie naszej organizacji, dlatego od wielu lat jesteśmy związani z tą dyscypliną. Aktywność w ramach PORTA SAILING TEAM nie tylko pomaga doskonalić się naszym liderom, ale też rozwija i pogłębia relacje z naszymi partnerami biznesowymi – Artur Pęksyk, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu PORTA DRZWI

Po pierwszym dniu załogi PORTA plasują się wysoko.
W kategorii B (jachty do 42 stóp) załoga PORTA II prowadzi w klasyfikacji a dwie kolejne załogi plasują się na pozycjach 9 i 11.
W kategorii C (jachty powyżej 45 stóp, bez spinakerów) ekipa PORTA V znajduje się na 2 miejscu a PORTA III na 5.
Natomiast w bardzo mocnej kategorii A (profesjonalni zawodnicy, jachty ze spinakerami) ekipa PORTA I plasuje się na 7 miejscu.