Aktualności firm członkowskich

Remmers to nie tylko produkty

By 2 września 2020 No Comments

Doradztwo techniczne w zakresie projektowania nowych linii lakierniczych oraz zorientowany na klienta przemysłowego serwis o szerokim spektrum zagadnień.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Remmers doskonale wie, że kompetentne doradztwo oraz wypracowywanie rozwiązań wspólnie z klientem pomagają łatwiej i szybciej osiągać zamierzone cele biznesowe. Szczególnie w przypadku producentów stolarki drewnianej etap lakierniczej obróbki powierzchni oraz związane z nią technologie wymagają podejścia opartego na wysokich kwalifikacjach oraz kompetencjach. Dlatego, poprzez doświadczonych ekspertów, Remmers wspiera swoich klientów, poczynając od procesu doboru systemów lakierniczych poprzez wybór odpowiednich urządzeń, aż po pomoc w projektowaniu całych ciągów lakierniczych i procesów pochodnych (szlifowanie, suszenie itd.).
Planują Państwo w bliższej lub dalszej przyszłości przeprojektować lub całkowicie zrestrukturyzować swoją lakiernię lub większą część produkcji? Eksperci oraz inżynierowie Remmers chętnie udzielą Państwu odpowiedniego wsparcia w wyborze sprzętu czy organizacji procesów produkcyjnych związanych z nakładaniem powłok malarskich oraz w rozmowach z firmami zajmującymi się budową i restrukturyzacją linii lakierniczych.– mówią eksperci Remmers.
Pozwoli to w znacznej mierze:
Naturalnie, jako Remmers, nie jesteśmy producentem czy dystrybutorem tego typu urządzeń czy całych linii, posiadamy jednak wiele kontaktów handlowych, praktycznie na terenie całej Europy. W związku z tym nasi inżynierowie są w stanie dzielić się z Państwem cennymi wskazówkami i informacjami w zakresie planowania i inwestycji 
» uniknąć niepotrzebnie zawyżonych kosztów i czasami nietrafionych inwestycji bądź ich części;
» bardziej efektywnie zarządzać procesami przy jednoczesnej minimalizacji kosztów;
» uniknąć błędów popełnianych w przeszłości przez inne firmy z branży, a powielić aspekty, które wdrażane były z powodzeniem.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu wykwalifikowanych Doradców Technicznych Remmers będą Państwo mogli:

» dokonać doboru odpowiedniej technologii (zgodnej ze stosowaniem linii przemysłowych produktów Induline Premium Coatings) i parku maszynowego dostosowanego do wymogów stawianych oknom i drzwiom;

» odwiedzić Centrum Kompetencyjne Remmers w Niemczech, w którym znajduje się znaczna ilość sprzętu stosowanego w liniach lakierniczych z możliwością przetestowania przez klientów Remmers w celu uniknięcia ryzyka nietrafionego zakupu.