Aktualności firm członkowskich

Deceuninck Polska wzmacnia swój zespół

By 31 sierpnia 2020 No Comments

Wbrew okolicznościom, mogącym sugerować spowolnienie w branży, rok 2020 jest niezwykle dynamiczny, także w Deceuninck. Na początku sierpnia do zespołu sprzedażowego firmy dołączył Sylwester Rdesiński, który stawi czoła nowym wyzwaniom, jakie Deceuninck Polska podejmuje w ramach swojej strategii handlowej. 

Sylwester Rdesiński zna branżę okienną od podstaw – swoją karierę rozpoczynał w firmie produkującej okna, w której poznał tajniki pracy na każdym stanowisku (w tym jako monter okien), później pracował jako przedstawiciel handlowy w firmie okiennej, gdzie zajmował się obsługą klientów biznesowych.
Kolejnym etapem jego kariery była pięcioletnia praca w dziale obiektowym DSII u dostawcy systemów stolarki PVC – Pan Sylwester zajmował się pozyskiwaniem powstających inwestycji, doradztwem technicznym dla producentów stolarki i biur architektonicznych, prowadził także szkolenia z zakresu tworzenia kompleksowych ofert dla klienta docelowego.
To nieocenione doświadczenie Sylwester Rdesiński będzie wykorzystywał w nowej roli, na stanowisku Kierownika zespołu sprzedaży ds. obiektów w Deceuninck Poland, łącząc doskonałą znajomość branży okiennej z budowaniem relacji z klientami inwestycyjnymi.