Aktualności firm członkowskich

Ekspercka prezentacja wszechstronnej oferty okuć Roto do aluminium

By 25 sierpnia 2020 No Comments

Roto Frank Okucia Budowlane objęło patronatem generalnym V Forum Stolarki Budowlanej w dniach 26-27 sierpnia 2020 r. w Mszczonowie. W tym roku firma zaprezentuje innowacyjne rozwiązania do okien i drzwi z aluminium. Wśród atrakcji m.in. montaż drzwi aluminiowych z ukrytym zawiasem Roto Solid C, a także okno przesuwne do kuchni, z okuciem Roto Patio Inowa.

Jedną z atrakcji będzie pokaz montażu drzwi aluminiowych z ukrytym zawiasem Roto Solid C

Prezentacja Roto w Mszczonowie skierowana jest dla fachowców z branży, w tym producentów okien, dostawców komponentów, dilerów i monterów. Podczas tegorocznej edycji Roto Frank Okucia Budowlane zaprezentuje najlepsze rozwiązania do aluminium. Eksperci Roto przybliżą możliwości zastosowania najnowszych rozwiązań przeznaczonych do systemów aluminiowych w realizacjach obiektowych.

Atrakcją będzie montaż drzwi z ukrytym zawiasem Roto Solid C, prezentowany na żywo i online. Uczestnicy będą mogli zobaczyć przesuwne okno kuchenne z systemem okuć o wysokiej szczelności Roto Patio Inowa z profili Ponzio. Ekspert Roto weźmie też udział w specjalnym panelu, poświęconym automatyzacji w produkcji stolarki budowlanej.

 

Światowe skutki pandemii, a rozwój nowej dywizji Roto 

Prezentacja Roto na temat aktualnych wyzwań w europejskim przemyśle stolarki okienno-drzwiowej w dobie pandemii COVID-19 powinna zainteresować kadrę zarządzającą firm produkcyjnych i handlowych. Internetowa

Roto Solid C – ukryty zawias do eleganckich drzwi aluminiowych

wyszukiwarka i sklep części zamiennych, jako kolejny etap w rozwoju dywizji Roto Professional Service, z pewnością przyciągnie uwagę serwisantów okien. Wszystkie prezentacje Roto będą miały miejsce pierwszego dnia Forum – w środę 26 sierpnia 2020 r.

W związku z aktualną sytuacją V Forum Stolarki Budowlanej po raz pierwszy odbędzie się w formule hybrydowej. Spotkanie na żywo w Hotelu Panorama, w Mszczonowie organizowane jest z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego oraz dystansu społecznego. Dodatkowo, prezentacje montażowe i panele dyskusyjne będzie też można oglądać online. Szczegółowe informacje na temat programu wydarzenia oraz rejestracji znajdują się na stronie organizatora.