Aktualności POID

Zmiana daty spotkania dyskusyjnego Hyde Park na 14 sierpnia 2020 roku

By 31 lipca 2020 No Comments

Informujemy o konieczności zmiany data spotkania dyskusyjnego Hyde Park. Kolejne spotkanie odbędzie się 14 sierpnia br. roku o godz. 12:00, za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Związek Polskie Okna i Drzwi serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu dyskusyjnym Hyde Park. Mimo  dalszych ograniczeń ważne, jest aby utrzymywać dotychczasowe biznesowe relacje, których celem jest wymiana doświadczeń i rozmowy na najważniejsze tematy dotyczące branży. Do spotkania znów zachęcamy przedstawicieli wszystkich firm członkowskich, aby wspólnie kontynuować wizje przyszłości branży stolarki otworowej, a luźna forma Hyde Parku pozwala wypowiedzieć się każdemu z uczestników. Zapraszamy do rejestracji i liczymy na aktywny udział w dyskusji.- mówi Paweł Wróblewski – dyrektor zarządzający w Związku POiD

Ze względu na stale utrzymującą się  liczbę zarażonych i z uwagi na bezpieczeństwo biorących udział w spotkaniach uczestników Związek Polskie Okna i Drzwi postanawia je kontynuować za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisy na Hyde Park do dn. 8 sierpnia. Po tym czasie z uwagi na urlop administratora, nie będzie możliwości dołączenia do spotkania. Przed jego rozpoczęciem, do zarejestrowanych uczestników zostanie wysłany link z dostępem do dyskusji.  Kolejne spotkanie odbędzie się 14 sierpnia o 12:00 i potrwa około 1,5 godziny.

Na Hyde Park można zarejestrować się przez poniższy formularz zgłoszeniowy.