Aktualności POID

Związek Polskie Okna i Drzwi zaprasza na konferencje prasową online

By 9 lipca 2020 No Comments

Związek Polskie Okna i Drzwi od 2014 roku prowadzi ogólnopolską kampanię edukacyjną DOBRY MONTAŻ. Ma ona na celu budowanie świadomości inwestorów indywidualnych, jak powinna przebiegać prawidłowa instalacja wyrobów stolarki budowlanej. Inicjatywy realizowane w ramach kampanii, nakierowane są na promocję profesji montera stolarki budowalnej, oraz szerzenie dobrych praktyk montażowych i przekazanie fachowcom rzetelnej wiedzy.

Bieżąca edycja kampanii społecznej Związku POiD, pod hasłem „Wymień stolarkę z Dobrym Montażem”, to krok do budowania i zmiany domów na energooszczędne. Dotychczas realizowane w ramach kampanii DOBRY MONTAŻ inicjatywy, przełożyły się na promocję prawidłowej instalacji wyrobów budowlanych.

Aktualna edycja to ogólnopolski program społeczny, który prezentując benefity produktów związanych ze stolarką  ma inspirować konsumentów aby w ten sposób wspólnie zadbać o  „Czyste Powietrze”.  Kampania ma zachęcić Polaków do wymiany okien, osłon, drzwi, bramy, zakupu sterowania smarthome, narzędzi czy akcesoriów związanych z tym procesem.

POiD  gorąco zachęca wszystkich zainteresowanych członków Związku, do udziału w konferencji, która odbędzie się 14 lipca br. o godz. 12:00. Tematem nowej kampanii społecznej będzie WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ. Transmisja na żywo odbędzie się za pomocą platformy ZOOM.

Dane do logowania: ID 553 447 1496  HASŁO POID2020

Kampania rozpoczyna się w przyszłym tygodniu, ale lista partnerów jest nadal otwarta!