Aktualności POID

Związek POiD patronem merytorycznym akcji „Klient Bezpieczny”

By 3 lipca 2020 No Comments

Stowarzyszenie Dom Bezpieczny podjęło ogólnopolską akcję „Klient Bezpieczny”, która ma zachęcać klientów do zakupów w salonach stolarki otworowej. W ramach inicjatywy opracowane zostały  zasady sanitarne, dzięki czemu wizyty w salonach, pomiary i montaże stolarki mogą być całkiem bezpieczne. Związek POiD postanowił objąć patronatem merytorycznym tą akcję.

 Inicjatywa Klient Bezpieczny, ma na celu wprowadzenie zaleceń dotyczących zasad higieny w punktach usługowo-handlowych oraz  przestrzeganie ich przez montażystów i instalatorów.  Z punktu widzenia producentów, dostawców, dystrybutorów oraz klientów, w dobie pandemii COVID-19, bezpieczeństwo sanitarne jest teraz najwyższym priorytetem. Wybierając salon oznaczony #KlientBezpieczny, mamy pewność w pełni bezpiecznej obsługi.

Związek POiD poparł akcję obejmując ją Patronatem Merytorycznym, deklarując gotowość do konsultacji w sprawach dotyczących tematów podejmowanych w ramach działań, określonych w projekcie. Patronat Merytoryczny POiD, podkreśli szczególny charakter tego przedsięwzięcia, a sam Związek obejmując Patronatem akcję Klient Bezpieczny identyfikuje się z formułą tego przedsięwzięcia, zapewniając pomoc merytoryczną. Jako organizacja zrzeszająca producentów, dostawców oraz dystrybutorów stolarki budowlanej możemy wesprzeć tą inicjatywę konsultacjami branżowymi szerokiego grona członków Związku, jak również organizacji, z którymi na co dzień podejmujemy współpracę  – mówi Paweł Wróblewski, dyrektor zarządzający w Związku POiD.

Ze względu na dynamiczną i niepewną sytuację pandemiczną, konieczna jest współpraca wielu organizacji, a także firm, które tworząc standardy sanitarne dostosowane do aktualnej sytuacji, zapewnią pełne bezpieczeństwo konsumentom.