Aktualności POID

POiD Hyde Park – Spotkania dyskusyjne Członków Związku POiD

By 9 czerwca 2020 30 lipca, 2020 No Comments

Piątego czerwca odbyło się spotkanie dyskusyjne POiD Hyde Park. Związek POiD stwarza okazję do branżowych spotkań dyskusyjnych online. Są one kontynuacją cotygodniowych spotkań Zarządu I Rady, które zostały uruchomione już w marcu, w związku z sytuacją kryzysową wywołaną pandemią.

Sieć biznesowych relacji to podstawa działania każdej organizacji. Dlatego mimo ograniczeń wywołanych pandemią prowadzone są inicjatywy, których celem jest wymiana doświadczeń i wywołanie dyskusji na tematy ważne dla branży. Dlatego Związek POiD zaprasza swoich Członków na cykliczne spotkania Hyde Park. Do udziału w spotkaniach zapraszamy przedstawicieli wszystkich firm członkowskich. Wspólnie chcemy wypracować wizję przyszłości branży stolarki otworowej, a także przygotować propozycje konkretnych narzędzi, które będą wspierały transformację naszej branży w kraju oraz na rynkach zagranicznych – mówi Paweł Wróblewski, dyrektor zarządzający w Związku POiD.

Dzięki luźnej formie Hyde Parku wszyscy uczestnicy wypowiadali się na temat bieżącej sytuacji, pomysłach, a także problemach, z którymi codziennie zmagają się w codziennej pracy. Kolejne spotkanie odbędzie się 3 lipca 2020 o godzinie 12:00, za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Już dzisiaj można rejestrować swój udział oraz zgłaszać sugestie tematów.