Aktualności firm członkowskich

Rzecznik Klienta PORTA – innowacja w branży

By 27 maja 2020 No Comments

PORTA DRZWI jako pierwsza w branży stolarki otworowej wdrożyła innowacyjne rozwiązanie w obsłudze klienta w Polsce. Zespół Rzecznika Klienta PORTA to dla klientów realne wsparcie.

Dbanie o satysfakcję i zapewnienie wysokiej jakości obsługi jest priorytetem grupy PORTA. Jednak nawet najlepszym zdarzają się sytuacje, które wymagają niestandardowych rozwiązań.
Z myślą o wsparciu obsługi klientów z najtrudniejszymi, wielowątkowymi sprawami, związanymi z realizacją lub obsługą zamówień, PORTA powołała funkcję Rzecznika Klienta. To pierwsze takie rozwiązanie na polskim rynku w branży stolarki otworowej.

Klient jest dla nas bardzo ważny, dlatego chcemy swoją wiedzę i specjalnie przygotowane procedury wykorzystać do szybkiego reagowania na trudne sytuacje. Dbam przy tym o to, aby wszystkie nasze działania były oparte o dialog, uwzględniając zarówno perspektywę klienta, jak i sprzedawcy – Renata Szymańska Rzecznik Klienta PORTA rzecznik Porta NEWS.PNG
Bliska relacja z klientami jest strategią konsekwentnie realizowaną przez PORTA od wielu miesięcy. Podobnie jak wiele innych innowacji, koncepcja Rzecznika klienta wypracowana została przez PORTA metodą Design Thinking, która pozwala realizować ciekawe pomysły, nie tylko w obsłudze 360 stopni, w tempie i skali odpowiadającej potrzebom nowoczesnego przedsiębiorstwa.
Formularz kontaktowy do Rzecznika Klienta PORTA znajduje się na stronie głównej www.porta.com.pl pod zakładką „kontakt”.