Aktualności firm członkowskich

TRICKS – rewolucyjny system przesuwny z niewidocznym prowadzeniem

By 8 kwietnia 2020 No Comments

TRICKS to rewolucyjny system przesuwny z niewidocznym prowadzeniem, dedykowany do jednoskrzydłowych drzwi drewnianych o maksymalnej wadze skrzydła 50 kg.

Ze względu na brak dolnego prowadzenia oraz ukrycie mechanizmu wewnątrz skrzydła, znakomicie sprawdza się we wszystkich nowoczesnych wnętrzach, zaprojektowanych w modnym, minimalistycznym stylu.

System przesuwny TRICKS to praktyczny wybór nie tylko dla osób, poszukujących wygodnych i cicho pracujących drzwi wewnętrznych do pomieszczeń. Montowane na ścianie drzwi przesuwne oparte na tym systemie stanowią także znakomite rozwiązanie w szafach, garderobach i wnękach.

Dzięki kilkumilimetrowej szczelinie i prowadzeniu ukrytemu w górnej krawędzi skrzydła drzwi sprawiają wrażenie, jak gdyby unosiły się w powietrzu. Oprócz minimalistycznego designu i wygodnej obsługi wyróżniają się także cichą pracą oraz niezawodnym działaniem.

System TRICKS oferuje również funkcję spowolnienia otwarcia i zamknięcia drzwi co sprawia, że korzystanie z nich jest nie tylko wygodne, ale także bezpieczne. Dodatkowo położenie skrzydła zamontowanego przy użyciu tego systemu można regulować w trzech płaszczyznach korzystając z klucza imbusowego.