Aktualności firm członkowskich

PORTA DRZWI pomaga w walce z koronawirusem

By 27 marca 2020 No Comments

Zarząd PORTA KMI POLAND podjął decyzję o wsparciu finansowym w formie darowizny na działania związane z zatrzymaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Zarząd PORTA KMI POLAND od wielu lat wspiera szpital w Wejherowie. W obecnej trudnej sytuacji  pomoc ta jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Szpital został  wyznaczony na jedną z czterech jednostek w województwie pomorskim do przyjęcia i leczenia osób zarażonych wirusem COVID-19.
Zarząd PORTA DRZWI wraz z przedstawicielami Grupy Kapitałowej Baltis Investment SA podjął pilną decyzję o finansowym i rzeczowym wsparciu tej placówki. Mamy nadzieję, że przekazany sprzęt w postaci respiratorów i wsparcie finansowe na zakup specjalistycznych masek pozwoli szpitalowi realizować wyznaczone cele w walce z epidemią.
Nasza firma jest świadoma jak istotna jest ochrona zdrowia personelu medycznego,  walczącego o zdrowie i życie pacjentów, którzy zostaną przyjęci na oddział zakaźny. Zarząd spółki podjął więc decyzję o stałym monitorowaniu sytuacji i reagowaniu na bieżąco na kolejne potrzeby szpitala.