Aktualności POID

Monteriada 2020 – fotorelacja z wydarzenia

By 3 marca 2020 No Comments

Monteriada już po raz piąty gościła na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Wydarzenie to, przyciągnęło setki uczestników, których nie tylko inicjator, Partnerzy akcji, lecz także pracujący na miejscu monterzy przekonywali, że dobry montaż jest tak samo ważny jak dobry produkt.

MONTERIADA, to wyjątkowa inicjatywa w formie pokazów, promująca dobre praktyki montażowe. Podczas piątej edycji na stoisku nr 1 w hali 5 odwiedzający targi, mogli oglądać pokazy instalacji drzwi zewnętrznych, okien (montaż warstwowy i montaż w warstwie ocieplenia), rolet adaptacyjnych z instalacją i programowaniem silników, bramy garażowej, markizy filtrującej oraz regulacji okuć a także budowa ściany domu pasywnego z przekrojami warstw w postaci wielkiej makiety.

Realizacja MONTERIADY, organizowana przez Związek POiD, nie jest jednak możliwa bez zaangażowania Partnerów, firm z branży stolarki budowlanej oraz pokrewnych. Najważniejsza jest bowiem integracja tego środowiska w celu promocji najnowszych rozwiązań technologicznych, dobrych praktyk montażowych, a także zawodu montera stolarki budowlanej.

Dziękujemy wszystkim Partnerom biorącym udział w tym wydarzeniu. Tegorocznej edycji  towarzyszyła rekordowa ich liczba. Wśród nich, w strefie montaży stolarki budowlanej, znalazły się takie marki, jak: AERECO WENTYLACJA, Aluplast, GlassliftKlimas Wkręt-met, Lahti, Marbet Bausystem, PORTA, Roto Frank, Soudal, Stanley Black & Decker, FAKRO, Hörmann, Polskie Stowarzyszenie Producentów, Selena; ZCB OwczaryBlachy Pruszyński