Aktualności POID

Już teraz zarejestruj się na XI Kongres Stolarki Polskiej!

By 3 lutego 2020 No Comments

Ruszyły zapisy na XI Kongres Stolarki Polskiej. Zgłoszenia są możliwe poprzez formularz na stronie internetowej, a także na stoisku MONTERIADY na targach BUDMA. Podczas tego wydarzenia, w dniach 4-7 lutego 2020 roku, swój udział w Kongresie można zarejestrować z 10% rabatem.

Na początku lutego 2020 roku uwaga sektora stolarki budowlanej skupia się na MONTERIADZIE realizowanej na targach BUDMA w Poznaniu. Jednak już niebawem, w dniach 28-29 maja odbędzie się XI Kongres Stolarki Polskiej – wydarzenie, które integruje całą branżę i pozwala na wyznaczenie dalszych kierunków jej rozwoju. Tegoroczna odsłona Kongresu to trzy pasjonujące, bogate merytorycznie bloki tematyczne, których motywem przewodnim będzie zagadnienie potencjalnego spowolnienia gospodarczego.

Swój udział w XI Kongresie Stolarki Polskiej warto zarezerwować jak najszybciej – w dniach 4-7 lutego 2020 roku, podczas trwania MONTERIADY, jest to możliwe w ramach specjalnej oferty – z 10% rabatem.

Rejestracja jest dostępna poprzez:

–  formularz zgłoszeniowy na stronie: https://kongres.poid.eu

– formularz dostępny na stoisku MONTERIADY (stoisko nr 1 w hali nr 5) na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu

 

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się 28-29 maja 2020 roku w DoubleTree by Hilton Hotel&Conference Warsaw.