Aktualności POID

Związek POiD zachęca do odbioru zaproszeń na Targi BUDMA w Poznaniu

By 24 stycznia 2020 No Comments

Wkrótce kilka najważniejszych dni dla sektora stolarki budowlanej. Od 4-7 lutego przy ul. Głogowskiej 14, w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020.  Związek POiD przygotował bezpłatne zaproszenia dla Członków, uprawniające do wejścia na targi.

Zapraszamy do odwiedzenia  stoiska MONTERIADY na targach BUDMA – pawilon 5, stoisko 1

W drugim dniu targów tj. 5 lutego o godz. 16:45 odbędzie się spotkanie prasowe Związku POiD, na stoisku Monteriady. Tego samego dnia  w godzinach 12:45 – 13:45, uczniowie klas patronackich wezmą udział w debacie pt. „ Świadomy krok w przyszłość – zawód monter stolarki budowlanej”. Debata współorganizowana jest  przez Związek POiD ,we współpracy z firmą PORTA, która na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu będzie obecna na stoisku nr 15/12B, w hali nr.5.

Firmy członkowskie, zainteresowane  uczestnictwem w targach BUDMA, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, celu pozyskania bezpłatnych zaproszeń, uprawniających do wejścia na targi.Kontakt z biurem: biuro@poid.eu, lub pod numerem telefonu +48 608 222 296