Aktualności POID

Zapraszamy do udziału w 5. edycji MONTERIADY 2020

By 5 listopada 2019 No Comments

MONTERIADA to wydarzenie, które na stałe wpisało się w program Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Związek Polskie Okna i Drzwi zaprasza na prezentację programu 5. edycji wydarzenia. Spotkanie odbędzie się 14 listopada br.

Rozpoczęto przygotowania do 5. odsłony MONTERIADY 2020, która obędzie się w dniach od 4 do 7 lutego 2020 roku na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA. Dotychczasowe edycje spotkały się z pozytywnym odzewem ze strony uczestników – zarówno przedstawicieli sektora stolarki budowlanej, jak i inwestorów indywidualnych oraz monterów. W związku z czym Związek Polskie Okna i Drzwi wraca do Poznania z nową energią, a przede wszystkim z jeszcze bardziej rozbudowanym programem akcji. To będzie zupełnie nowa jakość i szereg różnorodnych aktywności. Na stoisku akcji pojawi się m.in. strefa budowy domu na żywo, a w wyznaczonej części biznesowej przewidziane są różne merytoryczne atrakcje.

Realizacja MONTERIADY, organizowanej przez Związek POiD, nie jest jednak możliwa bez zaangażowania Partnerów, firm z branży stolarki budowlanej oraz pokrewnych. Nadrzędną ideą inicjatywy jest bowiem integracja tego środowiska w celu promocji najnowszych rozwiązań technologicznych, dobrych praktyk montażowych, a także zawodu montera stolarki budowlanej.

Szczegółowe informacje i program MONTERIADY 2020, zostanie przedstawiony 14 listopada br. W Warszawie przy ul. Modlińskiej 6, o godzinie 12:00. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do przedyskutowania pomysłów i nawiązania współpracy przy organizacji tego wydarzenia Zainteresowane firmy proszone są o kontakt ze Związkiem POiD.