Aktualności POID

Związek Polskie Okna i Drzwi tworzy zespół rekomendowanych Ekspertów z zakresu oceny montażu wyrobów stolarki budowlanej

By 13 września 2019 No Comments

W odpowiedzi na potrzeby inwestorów, Związek POiD planuje powołanie rekomendowanych przez POiD regionalnych Ekspertów z dziedziny produkcji i montażu wyrobów stolarki budowlanej. Do zadań Ekspertów należeć będzie ocena zamontowanej stolarki.

Osoby, które prowadzą lub są gotowe prowadzić działalność gospodarczą, posiadają min. 5 – letnią praktykę zawodową w dziedzinie produkcji i montażu okien, drzwi, bram, osłon, systemów fasadowych, udokumentowaną wiedzę z zakresu stosowania nowoczesnych sposobów montażu okien, drzwi, bram, osłon, systemów fasadowych ( certyfikaty producentów, systemów montażowych), wiedzę teoretyczną i praktyczną z dziedziny stolarki budowlanej, a w szczególności znajomość aktualnych norm i podstawowych przepisów prawa budowlanego dotyczących wyrobów budowlanych, a także dysponują niezbędnymi narzędziami mierniczymi ( min. szczelinomierz, higrometr, termometr, wilgotnościomierz do drewna, detektor do sprawdzania szyb zespolonych), zachęcamy do  przesłania formularza zgłoszeniowego na adres: z.maliszewski@poid.eu. Preferowane będą zgłoszenia od osób z firm członkowskich.

Zweryfikowanym przez POiD ekspertom zapewniamy tytuł rekomendowanego Eksperta, promocję na stronie www.poid.eu i www.dobrymontaz.com , promocję w  czasopiśmie „Monter Stolarki”, kojarzenie z Inwestorami.

Regulamin pracy regionalnych ekspertów oraz szczegółowe zasady współpracy z POiD już wkrótce. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 października 2019.