Aktualności

Witamy w naszym gronie pięciu nowych członków Związku

By 11 lipca 2019 Lipiec 16th, 2019 No Comments

W czasie lipcowego spotkania w Warszawie, zarząd Związku POiD zadecydował  o przyjęciu w poczet członków związku pięć kolejnych firm. Są nimi:

 • ADLER POLSKA Sp. z o.o.
 • D+H Polska Sp. z o.o.
 • ZPHU ALSECCO Sp. z o.o.
 • AWILUX POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.
 • DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.

Liczymy na owocną współpracę w tworzeniu silnej organizacji, która poprzez konsolidację branży ma realny wpływ na budowanie prestiżu jej członków.

D+H Polska Sp. z o.o.

D+H Polska działa od 2000 r. jako oficjalny przedstawiciel grupy D+H Mechatronic AG w Polsce. Firma posiada cztery oddziały handlowe: we Wrocławiu, w Warszawie, Gdańsku i Katowicach oraz biura sprzedaży: Poznaniu, Łodzi, Krakowie Białymstoku i Lublinie.

Podstawą świadczonychusług jest indywidualne podejście do potrzeb klienta nawszystkich etapach realizacji inwestycji. Skoordynowaneplanowanie i zarządzanie projektem sprawia, że montowane systemysą harmonijnie zintegrowane z architekturą obiektu iuwzględniają aspekty ekonomiczne realizacji.

W ofercie firmy znajdują się:

 • systemy oddymiania i naturalnej wentylacji,
 • apędy do stolarki okiennej i drzwiowej,
 • systemy sygnalizacji pożarowej,
 • systemy sterowań i zamknięć przeciwpożarowych
 • urządzenia sterująco-zasilające w systemach oddymianiapożarowego oraz wentylacji bytowej.

D+H Polska oferuje szereg dodatkowych usług:

 • doradztwo techniczne,
 • wykonanie projektu systemów przeciwpożarowych,
 • przygotowanie oraz dostarczenie produktów,
 • montaż, konserwacja, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oferowane przez firmęprodukty spełniają wszelkie wymagania obowiązujących norm iprzepisów z zakresu ochrony ppoż. oraz posiadają certyfikatyCNBOP. Oferta firmy D+H skierowana jest przede wszystkim dodeweloperów, firm instalatorskich, architektów i projektantów.Na każdym etapie, zarówno projektowym, jak i wykonawczym, firmaoferuje profesjonalne doradztwo techniczne. Dzieli się równieżswoją wiedzą i doświadczeniem, regularnie organizując szkoleniai seminaria dla projektantów i instalatorów.

ADLER POLSKA Sp. z o.o.

W asortymencie firmy ADLER znajduje się pon 10.000 artykułów donajbardziej zróżnicowanych obszarów zastosowania. Czy to farby ścienne, do fasad, środki ochrony drewna, lazura do drewna, farby kryjące do drewna, bejce, oleje, woski, lakiery meblowe i parkietowe, lakiery do okien i drzwi,ADLER jest Państwa najlepszym doradcą, jeśli chodzi oindywidualne projektowanie pomieszczeń, fasad czy elementówdrewnianych.

Gdzie pojawia się ADLER – tam nasze serce i dusza. Dzięki tej filozofii ADLER został najbardziej kompetentym liderem w zakresie środków ochrony drewna i lakierów do drewna. Kto podchodzi do pracy z sercem, wszystko robi do końca. Począwszy od badań naukowych, kończąc na doradztwie i serwisie. Jakość i trwałość miały od zawsze pierwszeństwo w stosunku do szybkich transakcji i myśleniu o profitach.

ZPHU ALSECCO Sp.mz o.o

Fabryka Okien Alsecco powstała w 1997 roku. Od samego początkuistnienia firmy, głównym celem jest produkcja stolarkiotworowej.

Przez ponad 20 lat stawia na nieustanny rozwój. Inwestuje w nowetechnologie i nowych pracowników. Oferuje produkty najwyższejjakości. Dba o potrezby klientów. Dzięki temu dzisiaj możepochwalić się tysiącami zadowolonych klientów, którzy wiedzą,że dokonali najlepszego wyboru. W 2018 roku firma zwiększyłahale o dodatkowe 25 000 m². Łącznie daje to 45 000 m²powierzchni produkcyjnej.

Dodatkowo stworzone zostały nowe biuradla pracowników administracyjnych,dbając o komfort pracyi bezpieczeństwo załogi.Szeroka oferta obejmuje okna plastikowe,aluminiowe, drzwi podnoszono-przesuwne, drzwi zewnętrzne, roletyzewnętrzne oraz szyby. Produkty dostarczane są do wielu krajówEuropy, a obecnie firma rozszerza ekspansję na inne kontynenty.Pracownicy działów technicznych i handlowych posiadają potrzebnedoświadczenie oraz wiedzę, aby rzetelnie doradzać klientomw kwestii najlepszych rozwiązań technicznych i merytorycznych.

Awilux Polska

Oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Na rynku firma działamy od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy SCHÜCO International. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązuje do terminowości i sprawnego realizowania zleceń. Zapewnia to producentowi nowoczesne linie produkcyjne i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników.

Celem przedsiębiorstwa jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.:  dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. Awilux Polska to liczni pracownicy oraz wysoko wykwalifikowani doradcy techniczni w Polsce i Niemczech. Na rynku polskim z powodzeniem buduje sieć salonów firmowych. Wszyscy partnerzy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów SCHÜCO oraz nowoczesnych technik montażu.

DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.

Fabryka Okien Dobroplast powstała w 2000roku w Starym Laskowcu koło Zambrowa i tam znajduje się jejgłówny zakład produkcyjny. Od początku istnienia głównym celembyło podbicie rynku na całym świecie. Bezkonkurencyjna cena orazjakość otrzymują pozytywne opinie naszych Klientów. W naszejofercie znajdą Państwo wiele atrakcyjnych produktów takich jakokna dachowe PCV Skylight, okna elewacyjne PCV -Avantgarde,energooszczędne Ovlo, Ovlo Classic, okna do domów pasywnychEncore i Prime oraz parapety PCV. Wśród naszych propozycjiznajdują się również okna i drzwi aluminiowe, rolety imoskitiery. Wszystkie nasze produkty idealnie wpisują się wnowoczesne projekty domów.

Wieloletniadziałalność zaowocowała licznymi wyróżnieniami i nagrodamitakimi jak: Lider stolarki budowlanej, Złoty filar budownictwa,Złoty medal dla okna dachowego PCV Skylight Premium, Budowlana Marka Roku, Kryształowy Profil, Certyfikat wiarygodności Firmy.