Aktualności POID

„Monter Stolarki” nr 5 dostępny od 23 maja

By 13 maja 2019 5 września, 2019 No Comments

Już 23 maja oddamy w Państwa ręce 5-ty numer „Montera Stolarki”, magazynu promującego zawody montera i instalatora stolarki budowlanej. To jedna z inicjatyw Związku Polskie Okna i Drzwi, która ma na celu szerzenie wiedzy na temat dobrego montażu, propagowania edukacji w zawodzie montera stolarki budowlanej oraz promocji innowacyjnych rozwiązań montażowych i produkcyjnych.

W czerwcowym wydaniu, znajdą Państwo najświeższe informacje na temat nowości rynkowych i wydarzeń branżowych. Nie zabraknie wiedzy o najnowszych osiągnięciach w zakresie narzędzi i urządzeń monterskich. Specjalnie dla Państwa udostępniamy wyniki badań ASM „Kim jest klient salonów stolarki”, co będzie doskonałą wskazówka do przygotowania idealnych ofert, skrojonych na miarę potrzeb konsumenckich. Do współpracy zaprosiliśmy również ekspertów, którzy zdradzają tajniki budowania marki osobistej oraz promowania marek premium, a także podzielą się wiedzą z zakresu skutecznej sprzedaży i obsługi klienta.

W magazynie również spora dawka wiedzy na temat wzmacniania relacji biznesowych i budowania lojalności klientów. Dlatego zachęcamy do udostępniania Montera Stolarki współpracującym z Państwem ekipom montażowym oraz partnerom biznesowym.

Istnieje możliwość zamówienia większej ilości nakładu (nie większej jednak niż 20) które dostarczymy do Państwa lub na wskazane adresy bezpłatnie. W przypadku chęci zamówienia dodatkowych egzemplarzy prosimy o kontakt na adres prenumerata@monterstolarki.com.pl

Zapraszamy do dzielenia się sugestiami tematów do opracowania przez naszą redakcję oraz informacjami na temat wydarzeń firmowych, którymi chcieliby się Państwo pochwalić na łamach Montera Stolarki. Ufamy, że magazyn stanie się Państwa podstawową lekturą i będzie stanowił doskonałe narzędzie komunikacji całej branży stolarki budowlanej