Aktualności POID

Zmiany w dziale szkoleń POiD

By 9 kwietnia 2019 15 lutego, 2021 No Comments

Związek POiD regularnie organizuje cykliczne szkolenia dla pracowników firm członkowskich, zrzeszonych w naszej organizacji. Szkolenia mają dostarczać specjalistom z różnych działów, platformę do wymiany wiedzy, doświadczeń i opinii i przyjmują formę uwzględniającą potrzeby uczestników spotkań (wykłady, analiza aktów prawnych i zachodzących zmian, analiza przypadków, dyskusje). Prelegentami spotkań są uznani eksperci w danej dziedzinie.

W celu podniesienia jakości organizacji poszczególnych szkoleń zarząd Związku POiD podjął decyzję o utworzeniu funkcji Koordynatora ds. szkoleń, którą powierzono panu Augustynowi Zioło.

Zadaniem Koordynatora ds. szkoleń jest: analiza potrzeb szkoleniowych, planowanie i realizacja procesów podwyższania kwalifikację pracowników, budżetowanie oraz monitorowanie efektów szkoleń. Do najczęściej wykonywanych zadań koordynatora do spraw szkoleń jest  rozpoznanie potrzeb szkoleniowych, współpraca z trenerami, organizacja szkoleń od strony merytorycznej i logistycznej oraz  dbałość o dokumentację szkoleniową.

Augustyn Zioło

Od ponad 30-lat związany z branżą stolarki budowlanej.

Poczynając od projektowania drewnianych okien i drzwi poprzez pracę konstruktorsko – technologiczną w firmie Stolbud Włoszczowa. To także wiele lat w współpracy z biurami architektonicznymi i projektantami w Polsce wraz z budowaniem sieci sprzedaży i salonów firmowych oraz organizacją szkoleń dla przedstawicieli handlowych i ekip serwisowo – montażowych. Wieloletnia współpraca z organizacjami branżowymi i ośrodkami badawczo-rozwojowymi w Kraju i zagranicą, gdzie nadzorował procesy badań i certyfikacji wyrobów stolarki budowlanej. Praca menedżerska z doświadczeniem popartym wieloma certyfikatami przyznanymi przez instytuty i organizacje szkoleniowe w Polsce. Obecnie własna działalność na polu doradztwa technicznego, szkoleń, rozwoju produktowego oraz nadzoru nad procesami certyfikacyjnymi produktów w branży stolarki okiennej i drzwiowej.