Aktualności POID

Robert Konieczny i dr Witold Jankowski prelegentami Kongresu Stolarki Polskiej

By 4 kwietnia 2019 5 września, 2019 No Comments

X Kongres Stolarki Polskiej zapowiada się bardzo interesująco, dzięki ciekawym tematom i zaangażowaniu czołowych ekspertów. Udział w wydarzeniu to niepowtarzalna okazja do wysłuchania prelekcji Roberta Koniecznego, światowej sławy architekta i dr Witolda Jankowskiego, Redaktora Naczelnego „Harvard Business Review Polska” oraz Prezesa Zarządu ICAN Institute.

Wystąpienie dr Witolda Jankowskiego otworzy I blok tematyczny X Kongresu Stolarki Polskiej, zatytułowany: Przemysł 4.0 w branży stolarki budowlanej”. W ramach wystąpienia, ekspert zaprezentuje znaczenie transformacji cyfrowej dla prowadzenia biznesu, wraz z przedstawieniem danych, wizji przyszłości oraz szans i barier rozwoju w tym zakresie. Prelekcja będzie stanowić znakomity wstęp do dalszych dyskusji. Dr Witold Jankowski to Redaktor Naczelny „Harvard Business Review Polska” oraz Prezes Zarządu ICAN Institute, jeden z najbardziej doświadczonych konsultantów strategicznych w Europie, uznany mówca konferencyjny i inspiracyjny.

Prelekcja Roberta Koniecznego – uznanego i wielokrotnie nagradzanego na całym świecie architekta, szefa biura projektowego KWK Promes – będzie stanowić otwarcie II bloku tematycznego: „Stolarka SMART – przyszłość branży. Trendy światowe, producent – punkty handlowe, montaż”. Wystąpienie architekta, znanego z nowatorskich realizacji i projektów wykorzystujących najnowsze rozwiązania, bardzo dobrze wpisuje się w tematykę wydarzenia. Robert Konieczny weźmie także udział w dyskusji panelowej: „Jak kreować produkty przyszłości?”, która odbędzie się w ramach II bloku tematycznego.

X Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 roku, w Hotelu Warszawianka**** w Jachrance.

Zapraszamy do udziału w X Kongresie Stolarki Polskiej – formularz zgłoszeniowy i szczegółowy program dostępne są na stronie: https://kongres.poid.eu