Aktualności POID

Przemysł 4.0 oraz rozwiązania SMART na X Kongresie Stolarki Polskiej

By 25 marca 2019 5 września, 2019 No Comments

W  ramach kolejnych odsłon, organizowanego przez Związek POiD, Kongresu Stolarki Polskiej omawiane są najważniejsze zagadnienia związane z funkcjonowaniem branży stolarki budowlanej w Polsce. Program tegorocznej edycji wydarzenia, które odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 roku w Hotelu Warszawianka**** w Jachrance, obfituje w interesujące tematy, które przedstawią uznani eksperci.

W ramach X Kongresu Stolarki Polskiej zrealizowane zostaną trzy bloki tematyczne. Pierwszy z nich, zatytułowany „Przemysł 4.0 w branży stolarki budowlanej” poświęcony będzie omówieniu znaczenia transformacji cyfrowej dla prowadzenia biznesu, korzyściom płynącym z wykorzystania nowoczesnych rozwiązań i przedstawieniu case study – przykładów wdrożeń systemów Przemysłu 4.0 w polskich firmach produkcyjnych.

Drugi blok tematyczny „Stolarka SMART – przyszłość branży. Trendy światowe, producent – punkty handlowe, montaż”otworzy wystąpienie Roberta Koniecznego, architekta znanego z nowatorskich realizacji i projektów nagradzanych na całym świecie. Następnie uczestnicy zapoznają się ze światowymi trendami w zakresie rozwiązań SMART w branży stolarki budowlanej oraz dobrymi praktykami w tym zakresie. Zagadnienia te omówione zostaną w ramach dyskusji panelowej z udziałem ekspertów.

Podczas drugiego dnia Kongresu, 24 maja, zrealizowany zostanie III blok tematyczny poświęcony zagadnieniom marketingowym – „Jak sprzedawać więcej i drożej, gdy Twoim handlowcem staje się SMARTfon?”, który poprowadzi dr Łukasz Srokowski z Instytutu Millenials. Panel ten wyjaśni m.in. jak producent stolarki może skutecznie sprzedawać swoje produkty młodym pokoleniom i w jaki sposób dostosować komunikaty do odbiorcy.
W ramach Kongresu tradycyjnie odbędzie się także Gala, która będzie znakomitą okazją do integracji środowiska i wręczenia branżowych wyróżnień.

Zapraszamy do udziału w X Kongresie Stolarki Polskiej – szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej: https://kongres.poid.eu