Aktualności POID

Polska Wystawa Gospodarcza – zaproszenie do udziału

By 25 marca 2019 5 września, 2019 No Comments

W  związku z organizowanym przez Kancelarię Prezydenta RP projektem wystawienniczym pod nazwą „Polska Wystawa Gospodarcza” zapraszamy firmy do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, którego celem jest zaprezentowanie historii polskiej gospodarki poprzez sylwetki najwybitniejszych polskich wynalazców, ich dokonania oraz najważniejsze dla rozwoju Polski wydarzenia gospodarcze. Natomiast zaprezentowanie szerokiego spektrum firm oraz branż z terenu całej Polski pozwoli ukazać znaczenie i potencjał polskich przedsiębiorstw oraz ich wkład w rozwój gospodarki..

Związek Polskie Okna i Drzwi  został zaproszony przez Kancelarię Prezydenta RP do grona instytucji, które mogą  zgłaszać najlepsze polskie podmioty gospodarcze oraz ich innowacyjne produkty w wyjątkowym projekcie o nazwie „ Polska Wystawa Gospodarcza”

W związku z  powyższym   zapraszamy  do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, którego celem jest zaprezentowanie  historii polskiej gospodarki poprzez  sylwetki najwybitniejszych polskich wynalazców, ich dokonania oraz najważniejsze dla  rozwoju Polski wydarzenia gospodarcze.  Ufamy, że Państwa aktywny udział w tym wyjątkowym projekcie przyczyni się do zaprezentowania na Polskiej Wystawie Gospodarczej szerokiego spektrum firm naszej rodzimej  branży z terenu całej Polski.

Odbiorcami Wystawy jest ogół społeczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży szkolnej oraz rodzin z dziećmi. Specjalnie przygotowany wachlarz atrakcji pozwoli im poszerzać swoją wiedzę, przy jednoczesnym aktywnym spędzaniu czasu.  Dzięki multimedialnym eksponatom wizyta w każdym z pawilonów dostarczy zwiedzającym nie tylko wielu ciekawych informacji, ale będzie też wspaniałą zabawą.

PWG rozpocznie się w ostatnim kwartale 2019 roku i zlokalizowana będzie na błoniach PGE Narodowego w Warszawie (wzdłuż al. Zielenieckiej). Trwająca 5 miesięcy wystawa prezentowana będzie w 5 namiotach sferycznych o łącznej pow. ok 3 600 m2, w tym:

Pawilon nr 1 – historyczny, ok. 1000 m2,

Pawilony nr 2 i 3– wystawiennicze, ok. 700 m2 każdy,

Pawilon nr 4 – edukacyjny dla dzieci i młodzieży, ok. 500 m2,

Pawilon nr 5 – konferencyjno-rekreacyjny, ok. 700 m2.

Pawilony nr 2 i 3 będą przeznaczone do prezentacji produktów firm, które zostaną wybrane w otwartym naborze przez Kapitułę Polskiej Wystawy Gospodarczej (https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,1269,kapitula-polskiej-wystawy-gospodarczej-2019-2020.html).

Informujemy, iż wystawcy nie ponoszą kosztów związanych z ekspozycją ich produktów przez cały okres trwania PWG. Nie dotyczy to jednak kosztów poniesionych przez Wystawców na przygotowanie ewentualnych materiałów (grafik, materiałów audio-wizualnych, prezentacji, wydruków 3D, itp.), które zostaną zaprezentowane na wystawie oraz dostarczenia produktów na miejsce ekspozycji.

Wykonawca zapewni wszelkie narzędzia wystawiennicze służące do wyeksponowania produktu. Po stronie wystawców pozostanie dostarczenie kontentu merytorycznego.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie projektu: https://pwg.prezydent.pl/

Zainteresowanych prosimy o kontakt  (admin@poid.eu) w celu zgłoszenia państwa jako wystawcy. Termin składania wniosków trwa do 29 marca 2019