Aktualności POID

Monter Stolarki – kolejny numer

By 13 grudnia 2018 5 września, 2019 No Comments

Szanowni Państwo,

Związek POiD rośnie w siłę i wciąż podejmuje nowe inicjatywy, aby jak najlepiej realizować wyznaczone przez członków POiD cele. Z przyjemnością przekazujemy więc na Państwa ręce trzeci numer „MONTERA STOLARKI” – magazynu należącego teraz do Związku POiD. Posiadanie własnego pisma to duży atut i jeszcze większe możliwości odpowiadania na potrzeby naszej branży.

Magazyn skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych ze sprzedażą i montażem wyrobów stolarki budowlanej – do właścicieli salonów dystrybucji, handlowców i monterów, a także do uczniów szkół branżowych oraz ich nauczycieli. Ma służyć promocji zawodu montera stolarki budowlanej, pomagać fachowcom w podnoszeniu kwalifikacji oraz dostarczać handlowcom informacji o nowych produktach i rozwiązaniach proponowanych przez producentów stolarki, systemów zamocowań, izolacji itp. „MONTER STOLARKI” stanowi też platformę, za pośrednictwem której Związek POiD może informować branżę o swoich inicjatywach podejmowanych na rzecz producentów, dostawców i dystrybutorów stolarki budowlanej w Polsce.

Od numeru 3. (listopad-grudzień 2018), redaktor naczelną magazynu jest Katarzyna Wangin, którą w ciągu ostatnich 20 lat wielu z Państwa miało okazję poznać przy okazji współpracy z miesięcznikiem „Ładny Dom”. Wydawaniem „MONTERA STOLARKI” i sprzedażą reklam od początku 2019 roku zajmie się zaś firma TARGET PRESS. Nakład publikacji wynosi obecnie 4000 egzemplarzy, z czego 100% wysyłane jest bezpłatnie do punktów handlowych, monterów stolarki budowlanej oraz szkół branżowych.

Jeśli Państwa firma chciałaby otrzymywać większą ilość egzemplarzy magazynu w celu dalszej dystrybucji w swoich punktach handlowych, prosimy o bezpośredni kontakt z redakcją „MONTERA STOLARKI” na adres mailowy: redakcja@monterstolarki.com.pl

Zapraszamy do lektury!

Leave a Reply