Aktualności POID

Klasy patronackie „DOBRY MONTAŻ” – kontynuacja współpracy

By 18 października 2018 5 września, 2019 No Comments

Wraz z początkiem września 2018 roku ruszyła nowa odsłona kampanii społecznej „DOBRY MONTAŻ”. W ramach najnowszej edycji akcji, patronatem „DOBRY MONTAŻ” objęte zostały klasy w trzech szkołach – z Gdańska, Wadowic i Zbąszynia.

Współpraca z klasami patronackimi to ważny element działań wspierających promowanie wiedzy na temat prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowlanej i kształcenie przyszłych fachowców. W bieżącej edycji akcji patronatem „DOBRY MONTAŻ” objęte zostały klasy w: Państwowych Szkołach Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach oraz Zespole Szkół nr 1 w Zbąszyniu.

W ramach kooperacji planowane jest m.in. zorganizowanie szkoleń produktowych dla uczniów, spotkania z ekspertami czy doposażenie szkolnych pracowni. Specjalnie dla uczniów klas patronackich przygotowany zostanie również konkurs. Wiosną 2019 roku rozpocznie się natomiast kampania służąca wsparciu promocji zawodu montera stolarki budowlanej wśród młodzieży. Związek POiD wesprze tym samym szkoły prowadzące rekrutację do klas o profilu „monter stolarki budowlanej”.

Partnerzy najnowszej odsłony „DOBREGO MONTAŻU” to firmy: AIB, FAKRO, GERDA, HÖRMANN, KLIMAS WKRĘT-MET, KRISPOL, MARCOPOL, PORTA KMI POLAND, PROLINE, ROTO i SOUDAL. Kampanię, w charakterze jej ambasadorów, wspierają profesjonalni monterzy. Towarzyszą jej również patroni medialni i merytoryczni: Instytut Techniki Budowlanej i Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Patronat honorowy nad inicjatywą sprawuje Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Zapraszamy do śledzenia aktualności na temat kampanii na fanpage „DOBRY MONTAŻ” na Facebooku  https://pl-pl.facebook.com/dobrymontaz/ oraz na stronie internetowej http://dobrymontaz.com/

Leave a Reply