Aktualności POID

Promocja polskiego sektora budowlanego na rynkach wschodnich.

By 26 września 2018 5 września, 2019 No Comments

We wrześniu odbyły się dwie imprezy targowe w ramach Branżowego Programu Promocji „Budowa i wykańczanie budowli” w Mińsku oraz Ałmatach, a już 23 października rozpoczną się targi w World Build w Baku.

Od początku wprowadzenia BPP, Związek POiD wspiera Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) w promocji sektora branży stolarki budowlanej. Min. w tym celu powstał katalog promującym rodzimą branżę stolarki budowlanej, który jest dystrybuowany nie tylko podczas imprez targowych w ramach BPP, ale również na różnych wydarzeniach organizowanych przez Zagraniczne Biura Handlowe PAIH oraz ambasady RP na całym świecie.

Firmy zainteresowane obecnością w katalogu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z biurem POiD  ( biuro@poid.eu) , firmy które chciałby dosłać swoje katalogi produktowe w celu dystrybucja na targach World Build Baku prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem.

Do końca 2019 roku PAIH planuje zorganizowanie stoisk informacyjno-promocyjnch na targach w Dubaju, Monachium, Mińsku oraz w Lillestrom ( Norwegia).

Link do katalogu imprez targowych

Link do relacji z targów Budpragres 2018 w Mińsku.

Leave a Reply