Aktualności POID

Laureaci Rankingu Budowlana Marka Roku 2018

By 14 czerwca 2018 5 września, 2019 No Comments

Dostępna jest już klasyfikacja najlepszych marek materiałów budowlanych, wśród nich aż 12 firm członkowskich!

Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce.

XIV edycja Gali Budowlana Marka Roku odbyła się 7 czerwca br. w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy. Przyznano wyróżnienia i tytuły Złotych, Srebrnych i Brązowych Budowlanych Marek Roku 2018, jak również tytuły Championów Roku 2018, które honorują marki cenione przez wykonawców w ciągu wielu lat.

Uroczysta Gala jako zwieńczenie projektu zgromadziła licznych gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele producentów materiałów budowlanych, organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszeń branżowych, i partnerów biznesowych.

Laureaci wśród, których sporą część stanowiły firmy przynależące do Związku POiD zostali uhonorowani w kilkudziesięciu kategoriach produktowych za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2018 roku. Tytuł został przyznany na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy do śledzenia preferencji wykonawców poprzez wyniki Rankingu Budowlanej Marki Roku 2018 : www.rankingmarekbudowlanych.pl.

Leave a Reply