Aktualności POID

Preferencyjne warunki dla Członków Związku na udział w Golden Marketing Conference.

By 1 marca 2018 5 września, 2019 No Comments

Wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi zapraszamy do udziału w Golden Marketing Conference – najbardziej oczekiwanej konferencji marketingowej w Polsce!

Miło jest nam poinformować, że we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi przygotowaliśmy specjalną  ofertę dla naszych firm członkowskich na udział w Golden Marketing Conference, która odbędzie się w dniach 27-28 marca 2018 r. w Poznaniu.

Specjalnie dla Państwa przygotowany został rabat w wysokości 30 % na udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, podczas którego poznacie ekspertów z ogromną charyzmą i doświadczeniem.

Golden Marketing Conference to 2 dni wyjątkowych prelekcji oraz możliwość skorzystania z dodatkowych warsztatów wstępnych podczas drugiego dnia konferencji oraz z zaawansowanych dnia trzeciego,
kompleksowe ujęcie marketingu w oparciu o działania efektywnościowe on-line skuteczne wykorzystanie marketingu do budowy przewagi konkurencyjnej, najnowsze merytoryczne tematy i niesamowici prelegenci, których nie sposób spotkać na innej konferencji w jednym miejscu i czasie!

Na wydarzeniu spotkacie Państwo wybitnych specjalistów marketingowych, właścicieli dużych i małych firm, dyrektorów działu marketingu, przedstawicieli agencji reklamowych czy freelancerów.

Zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o kontakt z p. Alicją Gulińską, która odpowie na wszystkie Państwa pytania i dokona wszelkich formalności.

Alicja Gulińska
tel: 539 190 073
e-mail: alicja.gulinska@mtp.pl

Więcej informacji na temat konferencji 

Leave a Reply