Aktualności POID

BUDMA 2018 nabiera rozpędu!

By 6 grudnia 2017 5 września, 2019 No Comments

We wrześniu minął pierwszy termin zgłoszeń na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Jak informują organizatorzy wydarzenia, już na tym etapie zgłosiło się ponad 40% więcej Wystawców rok do roku. Są wśród nich niekwestionowani liderzy, ale nie brakuje zupełnie nowych wejść na rynek.
Już wkrótce będziemy mieli przyjemność zaprezentować pierwszą, obszerną listę Wystawców przyszłorocznej BUDMY. Oczywiście nadal prowadzimy rozmowy z wieloma firmami, każdego dnia dołączają kolejni producenci i lista ta będzie na bieżąco aktualizowana – podkreśla Dariusz Muślewski, dyrektor targów BUDMA –

Organizatorzy prognozują, że w Poznaniu zobaczymy ponad 800 producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, informacje na temat zgłoszonych  Wystawców targów BUDMA będą dostępne na stronie budma.pl.

Wśród bogatej oferty produktowej materiałów, technologii i narzędzi, na szczególną uwagę zasługują najmocniejsze strony BUDMY 2018:
– Największy Salon Dachów w Polsce – największa w Polsce ekspozycja producentów pokryć i akcesoriów dachowych,
– Największy Salon Stolarki w Polsce – okna, drzwi, bramy i ogrodzenia – prezentacja najnowszej oferty zarówno uznanych marek jak i zupełnie nowych na targach producentów,
– Salon Podłóg i Parkietów – najnowsze trendy i designerskie rozwiązania,
– Salon Rusztowań i Szalunków – systemy montażu rusztowań i nowe rozwiązania technologiczne.

Nowościa targów budowlanych będzie specjalna strefa pokazowa Design 4 Senses.
Design 4 Senses to specjalnie zaaranżowana przestrzeń targów BUDMA, która przeniesie Twoich klientów w niecodzienny świat pełen zmysłowych doznań!
Strefa VisualStudio – Doskonała kompozycja kształtów, barw i form nadaje przestrzeni niezwykły charakter!
Zaprezentuj nowoczesną kolorystykę, harmonię kształtów, efekt 3D czy inteligentne oświetlenie – zainspiruj, przyciągnij uwagę i stwórz wyjątkowy klimat!
Strefa TouchPoint – dotyk komfortu! Świadomość komfortu cieplnego, niezwykła faktura materiału czy innowacyjne rozwiązanie smart home zapewniają wygodę, bezpieczeństwo i funkcjonalność.
Strefa AudioZone – czas na wyciszenie! Dobra akustyka pomieszczeń wpływa na nasze samopoczucie, tak w pracy jak i w domu. Cisza pozwala na niczym niezakłócony odpoczynek, delikatnie docierające do nas dźwięki natury na relaks, lepszą efektywność i koncentrację.

Targi BUDMA to także ponad 100 merytorycznych konferencji, wydarzenia specjalne, konkursy, pokazy, mistrzostwa i wiele, wiele innych atrakcji dla targowych gości!

Leave a Reply